Atribuită Cumpărare directă

Chinga chingi de pentru ancorare marfa cu clichet dublu 6 m x 50 mm 2T 2 TON

Număr anunț
DA35112955
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BRAILA (CUI 24913000)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
149,62 RON
Data publicării
26.02.2024 13:46
Data finalizării
28.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

149,62 RON