Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie serviciu de colectare deseuri menajere (tonere imprimanta)

Număr anunț
DA31033736
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Cod CPV
90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.990.210 RON
Data publicării
18.07.2022 00:00
Data finalizării
19.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.990.210 RON