Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificari instalatii pentru iluminat de siguranta, hidranti si antipanica

Număr anunț
DA31033432
Autoritate contractantă
Liceul de Arta "Stefan Luchian" Botosani (CUI 3372416)
Cod CPV
45315600-4 · Instalatii de joasa tensiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.798.220 RON
Data publicării
18.07.2022 00:00
Data finalizării
19.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.798.220 RON