Ofertă acceptată Cumpărare directă

HUSA / CEARCEAF PAT / TARGA IMPERMEABILA 2 STRATURI CU ELASTIC ALBASTRA 90-210

Număr anunț
DA31032234
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Botosani (CUI 7494238)
Cod CPV
39518200-8 · Cearsafuri pentru sali de operatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.623.212 RON
Data publicării
18.07.2022 00:00
Data finalizării
19.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.623.212 RON