Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certificare sistem de management anti-mita ISO 37001:2016

Număr anunț
DA31032723
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.856.442 RON
Data publicării
18.07.2022 00:00
Data finalizării
19.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.856.442 RON