Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTORIZATIE PENTRU UN SERVICIU OCAZIONAL NELIBERALIZAT DE PASAGERI PE TERITORIUL ROMANIEI IN TRAFIC

Număr anunț
DA31017470
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.779.625 RON
Data publicării
14.07.2022 00:00
Data finalizării
19.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.779.625 RON