Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in vederea obtinerii unei finantari pentru Comuna Spantov, judetul Calarasi

Număr anunț
DA31011780
Autoritate contractantă
COMUNA SPANTOV (Consiliul Local Spantov) (CUI 4293957)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.015.960 RON
Data publicării
13.07.2022 00:00
Data finalizării
19.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.015.960 RON