Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELABORARE PROIECTE TEHNICE DE EXECUTIE PENTRU INVESTITII IN SISTEME DE CANALIZARE MENAJERA

Număr anunț
DA31041681
Autoritate contractantă
COMUNA BRASTAVATU (CONSILIUL LOCAL BRASTAVATU) (CUI 5148351)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.630.584 RON
Data publicării
19.07.2022 00:00
Data finalizării
20.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.630.584 RON