Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEWALT DCG405NT Polizor unghiular, brushless compatibil cu acumulatori Li-Ion XR 18V

Număr anunț
DA31043125
Autoritate contractantă
U.M. 0658 TARGU JIU (CUI 4246394)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.162.074 RON
Data publicării
19.07.2022 00:00
Data finalizării
20.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.162.074 RON