Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie echipament geodezic pentru masuratori terestre: Statia Totala robotica LEICA TS13 3" R500

Număr anunț
DA31026008
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Cod CPV
38295000-9 · Echipament de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.771.540 RON
Data publicării
15.07.2022 00:00
Data finalizării
20.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.771.540 RON