Ofertă acceptată Cumpărare directă

SF + PT + VTP + DTAC + doc avize + topo + geo retele de apa si canal

Număr anunț
DA31040188
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.533.673 RON
Data publicării
19.07.2022 00:00
Data finalizării
20.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.533.673 RON