Ofertă acceptată Cumpărare directă

STUDIU DE FEZABILITATE-LOCUINTE PENTRU TINERI DESTINATE INCHIRIERII 15 UL -P+2E+M -conf 907/2016

Număr anunț
DA31044033
Autoritate contractantă
COMUNA BRASTAVATU (CONSILIUL LOCAL BRASTAVATU) (CUI 5148351)
Cod CPV
71240000-2 · Servicii de arhitectura, de inginerie si de planificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.683.798 RON
Data publicării
20.07.2022 00:00
Data finalizării
21.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.683.798 RON