Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare lucrari de forare put de apa cu sistem de pomapre cu automatizare inclus

Număr anunț
DA31036553
Autoritate contractantă
COMUNA BIRZAVA (CONSILIUL LOCAL BIRZAVA) (CUI 3519135)
Cod CPV
45262220-9 · Forare de puturi de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.468.739 RON
Data publicării
19.07.2022 00:00
Data finalizării
21.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.468.739 RON