Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PRELUCRARE ARHIVISTICA SI LEGATORIE MANUALA (REST ARHIVAT), COM. SANPETRU MARE, JUD. TIM

Număr anunț
DA31044014
Autoritate contractantă
COMUNA SANPETRU MARE (PRIMARIA SANPETRU MARE) (CUI 4483862)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.265.515 RON
Data publicării
20.07.2022 00:00
Data finalizării
21.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.265.515 RON