Ofertă acceptată Cumpărare directă

calculator Dell Vostro 3910, I5-12400, 8 Gb

Număr anunț
DA31049522
Autoritate contractantă
Serviciul Public Comunitar Evidenta Persoanelor Focsani (CUI 17478159)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.717.459 RON
Data publicării
20.07.2022 00:00
Data finalizării
21.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.717.459 RON