Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII EXTINDERE RETEA FIBRA OPTICA

Număr anunț
DA31039416
Autoritate contractantă
Colegiul National de Agricultura si Economie Tecuci (CUI 3126527)
Cod CPV
32412100-5 · Retea de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.273.589 RON
Data publicării
19.07.2022 00:00
Data finalizării
21.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.273.589 RON