Atribuită
Atribuire
- cazare 12 persoane (11.11-13.11.2022), 2 nopti x 1.142,8550 lei = 2.285,71 lei -mese servite 12 persoane (11.11-13.11.2022) , 2 x 800,00 lei = 1.600,00 lei Sectia Baschet masculin U19 - Anuntul de participare nr.2676/08.11.2022
- Număr anunț
- DAN1833630
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL CONSTANTA (CUI 45513200)
- Furnizor / câștigător
- CORIMAR HOTELS SRL (CUI 5008463)
- Cod CPV
- 55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 3.885,71 RON
- Data anunțului
- 05.01.2023 11:01
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.