Ofertă acceptată Cumpărare directă

CURS SERVANT POMPIER - cod COR 541104

Număr anunț
DA31034684
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
22.072.113 RON
Data publicării
18.07.2022 00:00
Data finalizării
21.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.072.113 RON