Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIGURARE CASCO PENTRU AUTOTURISMELE SKODA CU NR. DE INMATRICULARE BV 33 PMC SI BV 44 PMC

Număr anunț
DA31048892
Autoritate contractantă
Municipiul Codlea (CUI 4777108)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.722.432 RON
Data publicării
20.07.2022 00:00
Data finalizării
21.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.722.432 RON