Atribuită Cumpărare directă

ALPRAZOLAM LPH 0.25MG

Număr anunț
DA35130346
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
112,20 RON
Data publicării
27.02.2024 13:46
Data finalizării
29.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,20 RON