Ofertă acceptată Cumpărare directă

bon valoare fixa - taxa WC

Număr anunț
DA31056865
Autoritate contractantă
Serviciul de Administrare a Domeniului Public Zalau (CUI 4291794)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.182.060 RON
Data publicării
21.07.2022 00:00
Data finalizării
22.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.182.060 RON