Ofertă acceptată Cumpărare directă

Litere volumetrice din PVC pentru placa de identificare a structurii militare

Număr anunț
DA31052918
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01853 CAPU MIDIA (CUI 4617824)
Cod CPV
44423400-5 · Panouri de semnalizare si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
12.039.551 RON
Data publicării
21.07.2022 00:00
Data finalizării
22.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.039.551 RON