Ofertă acceptată Cumpărare directă

Combinatii Milgamma NA x 5fiole st.bruna x 1ml

Număr anunț
DA35115239
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Nucet (CUI 5105385)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.834 RON
Valoare atribuită
9.834 RON
Data publicării
26.02.2024 13:46
Data finalizării
29.02.2024 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.834 RON

din 9.834 RON estimat