Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare studiu de fezabilitate - interconectarea infrastructurii de mobilitate metropolitana

Număr anunț
DA31058810
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.072.691 RON
Data publicării
21.07.2022 00:00
Data finalizării
22.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.072.691 RON