Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONAL LASER-JET MONOCROM A4 XEROX WC3025N-ADF PENTRU PRIMARIA COMUNEI BUDESTI

Număr anunț
DA31057922
Autoritate contractantă
Comuna Budesti (CUI 2574085)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.099.955 RON
Data publicării
21.07.2022 00:00
Data finalizării
22.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.099.955 RON