Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET VERIFICAT,REPARAT,INCARCAT STINGATOARE-P6-10 BUC+P50-1 BUC+PIESE SI MATERIALE

Număr anunț
DA31062678
Autoritate contractantă
Comuna Gaiseni (CUI 5123578)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.257.526 RON
Data publicării
22.07.2022 00:00
Data finalizării
25.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.257.526 RON