Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hârtie igienică(set10buc) Prosop hartie dispenser (150buc/pachet) Rolă prosop hartie alba(2role/set)

Număr anunț
DA31060723
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Dambovita (CUI 4279758)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.180.267 RON
Data publicării
22.07.2022 00:00
Data finalizării
25.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.180.267 RON