Ofertă acceptată Cumpărare directă

Construire statii de autobuz in Comuna Malu Mare

Număr anunț
DA31063569
Autoritate contractantă
Comuna MALU MARE (CUI 5002053)
Cod CPV
45213311-6 · Lucrari de constructii de statii de autobuz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.982.369 RON
Data publicării
22.07.2022 00:00
Data finalizării
25.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.982.369 RON