Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEGITIMAȚIE DE SERVICIU CU INSIGNA, PORT INSIGNA CU INSIGNĂ

Număr anunț
DA31065679
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Cod CPV
35200000-6 · Echipament de politie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.994.508 RON
Data publicării
22.07.2022 00:00
Data finalizării
25.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.994.508 RON