Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala refurbished laser color Konica Minolta Bizhub C35 RADF A4 Retea Copy Fax Scan

Număr anunț
DA31052530
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC „JACQUES M. ELIAS” (CUI 4353200)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.109.441 RON
Data publicării
21.07.2022 00:00
Data finalizării
25.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.109.441 RON