Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CURATENIE LA SEDIUL CENTRULUI DE FORMARE PRFESIONALA AL AJOFM IASI

Număr anunț
DA35144041
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA IASI (CUI 11390065)
Furnizor / câștigător
CURAT BEC S.R.L. (CUI 38594555)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
28.02.2024 13:46
Data finalizării
29.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON