Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie pompa honda

Număr anunț
DA31074197
Autoritate contractantă
Termoficare Napoca SA (CUI 201330)
Cod CPV
35110000-8 · Echipament de lupta impotriva incendiilor, de salvare si de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93 RON
Valoare atribuită
4.693.120 RON
Data publicării
25.07.2022 00:00
Data finalizării
26.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.693.120 RON

din 93 RON estimat