Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii lunare de asistenta si suport pentru module din cadrul pachetului informatic APLxPERT

Număr anunț
DA31073524
Autoritate contractantă
COMUNA SCORTENI (PRIMARIA SCORTENI) (CUI 2843302)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.018.818 RON
Data publicării
25.07.2022 00:00
Data finalizării
26.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.018.818 RON