Atribuită
Atribuire
Servicii de cazare pentru participare la "Curs de formare profesionala in domeniul situatiilor de urgenta organizat de centrul Zonal de Pregatire si Protectie Civila Cluj Napoca, participant Cornel oana cf referatului nr. 9173/23.02.2023" - conform nota nr. 9304/23.02.2023
- Număr anunț
- DAN1869105
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- SC RIA MERIDIAN SRL (CUI 1453520)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 3.350 RON
- Data anunțului
- 27.02.2023 10:58
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.