Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extindere retea alimentare cu apa str. Marin Preda (str. Nicolae Tonitza - str. Drumul garii Odai)

Număr anunț
DA31048371
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.855.356 RON
Data publicării
20.07.2022 00:00
Data finalizării
26.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.855.356 RON