Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PACHET ARTIFICII CU OCAZIA ZILEI DE 15 AUGUST 2022 GĂLĂUTASUL ÎN SĂRBĂTOARE EDITIA XXI

Număr anunț
DA31080375
Autoritate contractantă
COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
Cod CPV
92360000-2 · Servicii de pirotehnie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.933.948 RON
Data publicării
26.07.2022 00:00
Data finalizării
26.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.933.948 RON