Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare studii de trafic in vederea implementarii de sensuri unice

Număr anunț
DA31053004
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360 RON
Valoare atribuită
17.461.211 RON
Data publicării
21.07.2022 00:00
Data finalizării
26.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.461.211 RON

din 360 RON estimat