Atribuită Cumpărare directă

servicii exploatare forestiera

Număr anunț
DA35135152
Autoritate contractantă
COMUNA PRUNDU BIRGALUI (CUI 14156590)
Furnizor / câștigător
RÎNZIŞ STAR S.R.L. (CUI 37652801)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
85.129 RON
Data publicării
28.02.2024 13:46
Data finalizării
29.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85.129 RON