Atribuită Atribuire

Servicii cazare pentru 2 persoane : Cameră dubla pentru perioada 20-28 martie 2023– 320 lei/noapte. oferta de restaurant pentru pranz si cina pentru perioada 20-28 martie 2023.

Număr anunț
DAN1881224
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
Furnizor / câștigător
S.C. J^ADORE CB&DO S.A. (CUI RO33775631)
Cod CPV
98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.110,09 RON
Data anunțului
17.03.2023 15:30

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.