Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie anuala si etalonare compresor aer respiratie inalta presiune tip MCH13 ET PSV si Compact Evo

Număr anunț
DA31077988
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Cod CPV
50111110-0 · Servicii de asistenta pentru parcurile de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.445.431 RON
Data publicării
26.07.2022 00:00
Data finalizării
27.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.445.431 RON