Ofertă acceptată Cumpărare directă

realizare documentatie avizare modernizare, extindere retea de statii transport comun, Comuna Balta

Număr anunț
DA31079713
Autoritate contractantă
COMUNA BALTA ALBA (CUI 2407834)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
40.270.194 RON
Data publicării
26.07.2022 00:00
Data finalizării
27.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.270.194 RON