Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta evaluare tehnica si financiara pentru procedura „Construire Sala de sport C

Număr anunț
DA31080793
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CLINCENI (CUI 6506628)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.080.248 RON
Data publicării
26.07.2022 00:00
Data finalizării
27.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.080.248 RON