Atribuită Atribuire

Achizitie Mospilan 20SG 200g/buc,1bucx155,96ron.Nisorun 200g/buc,1bucx82,57ron.Valoare totala 238,53ron.Achizitie conf.referat nr.11174/24.03.2023,comanda nr.11711/28.03.2023.

Număr anunț
DAN1887869
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
BIOPLANT S.R.L. (CUI 10479025)
Cod CPV
24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
238,53 RON
Data anunțului
29.03.2023 11:44

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.