Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER COMPATIBIL 12A8405 LEXMARK OPTRA E230, E232, E330, E332, E340, E240

Număr anunț
DA31080048
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.042.388 RON
Data publicării
26.07.2022 00:00
Data finalizării
27.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.042.388 RON