Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatenie (birouri, sali de clasa, holuri si grupuri sanitare).

Număr anunț
DA31081175
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA CONSTANTIN PUFAN (CUI 15277175)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.539.748 RON
Data publicării
26.07.2022 00:00
Data finalizării
27.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.539.748 RON