Ofertă acceptată Cumpărare directă

stingator tip P6 - 6 KG PULBERE

Număr anunț
DA31089204
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr. 4 (CUI 4567904)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
18.557.935 RON
Data publicării
27.07.2022 00:00
Data finalizării
28.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.557.935 RON