Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de amenajare si betonare trotuare pe drumul de interes local DI 24 Comuna Dumbraveni

Număr anunț
DA31062779
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Cod CPV
45262300-4 · Lucrari de betonare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.513.067 RON
Data publicării
22.07.2022 00:00
Data finalizării
28.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.513.067 RON