Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare aparate portabile de aer conditionat pentru bazele Salvamont

Număr anunț
DA31088624
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC SALVAMONT SALVASPEO AL CONSILIULUI JUDETEAN HARGHITA (CUI 15567101)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.880.221 RON
Data publicării
27.07.2022 00:00
Data finalizării
28.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.880.221 RON