Ofertă acceptată Cumpărare directă

CFY3VCC CORDIAL cablu audio Y, 3m, jack

Număr anunț
DA31082025
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
Cod CPV
32351300-1 · Accesorii de echipamente audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
999 RON
Valoare atribuită
14.165.190 RON
Data publicării
26.07.2022 00:00
Data finalizării
28.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.165.190 RON

din 999 RON estimat