Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera De Aer 10.00-20 Kabat, pentru buldoexcavator

Număr anunț
DA31083320
Autoritate contractantă
Comuna Bistrita Bargaului (CUI 4347437)
Cod CPV
19511200-3 · Camere de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
31.429.607 RON
Data publicării
27.07.2022 00:00
Data finalizării
28.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.429.607 RON